XSL Absolute (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Header
fi: Otsikko

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Highlighted content
fi: Korostettu sisältö

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko
