XSL Absolute (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne
