XSL Absolute (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Highlighted content
pl: Wyróżniona zawartość

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych
