XSL Absolute (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Header
ru: Заголовок

en: Footer
ru: Подвал

en: Content top
ru: Над контентом

en: Content bottom
ru: Под контентом

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Main menu
ru: Основные ссылки

en: Navigation bar
ru: Навигационная панель

en: Highlighted content
ru: Подсвеченное содержимое

en: Secondary menu
ru: Дополнительные ссылки
