XSL Absolute (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Highlighted content
ar: محتوى مميز

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية
