XSL Absolute (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Navigation bar
ca: Barra de navegació

en: Highlighted content
ca: Contingut destacat

en: Secondary menu
ca: Menú secundari
