XSL Absolute (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Content top
hi: विषय सूची - ऊपर

en: Content bottom
hi: विषय सूची - नीचे

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम
