XSL Absolute (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Navigation bar
hu: Navigációs sáv

en: Highlighted content
hu: Kiemelt tartalom

en: Page closure
hu: Oldal befejezés

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü
