XSL Absolute (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Content top
it: Parte superiore del contenuto

en: Content bottom
it: Parte inferiore del contenuto

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale

en: Main menu
it: Menu principale

en: Navigation bar
it: Barra di navigazione

en: Highlighted content
it: Contenuto evidenziato

en: Secondary menu
it: Menu secondario
