XSL Absolute (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
