XSL Absolute (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Highlighted content
ro: Conţinut evidenţiat

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
