XSL Absolute (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Second sidebar
vi: Sidebar thứ hai

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Navigation bar
vi: Thanh điều hướng

en: Highlighted content
vi: Tô sáng nội dung

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ
