XSL Absolute (6.x-1.11) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Content top
da: Indhold top

en: Content bottom
da: Indhold bund

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Navigation bar
da: Navigationsbjælke

en: Highlighted content
da: Fremhævet indhold

en: Page closure
da: Sideafslutning

en: Secondary menu
da: Sekundær menu
