XSL Absolute (6.x-1.11) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Highlighted content
el: Επισημασμένο περιεχόμενο

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού
