XSL Absolute (6.x-1.11) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: First sidebar
fa: اولین نوار کناری

en: Second sidebar
fa: نوار جانبی دوم

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Highlighted content
fa: محتوای برجسته

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه
