XSL Absolute (6.x-1.11) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Highlighted content
gl: Contido destacado

en: Secondary menu
gl: Menú secundario
