XSL Absolute (6.x-1.11) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Second sidebar
he: עמודה שנייה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Navigation bar
he: סרגל ניווט

en: Secondary menu
he: תפריט משני
