XSL Absolute (6.x-1.11) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik
