XSL Absolute (6.x-1.11) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Content top
ja: トップコンテンツ

en: Content bottom
ja: ボットムコンテンツ

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Second sidebar
ja: 第2サイドバー

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Navigation bar
ja: ナビゲーションバー

en: Highlighted content
ja: ハイライトされたコンテンツ

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー
