XSL Absolute (6.x-1.11) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Navigation bar
nl: Navigatiebalk

en: Highlighted content
nl: Gemarkeerde inhoud

en: Page closure
nl: Pagina-afsluiting

en: Secondary menu
nl: Secundair menu
