XSL Absolute (6.x-1.11) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Highlighted content
oc: Contengut soslinhat

en: Secondary menu
oc: Menú segondari
