XSL Absolute (6.x-1.11) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Highlighted content
sk: Zvýraznený obsah

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu
