XSL Absolute (6.x-1.11) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: First sidebar
ta: முதல் பக்கபகுதி

en: Main menu
ta: முதன்மைப் பட்டி

en: Highlighted content
ta: மேம்பட்ட உள்ளடக்கம்

en: Secondary menu
ta: இரண்டாம்தரப் பட்டி
