XSL Absolute (6.x-1.21) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: Navigation bar
af: Navigasiestrook

en: Highlighted content
af: Uitgeligte inhoud

en: Page closure
af: Bladsy sluiting

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
