XSL Absolute (6.x-1.21) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Highlighted content
be: Вылучанае змесціва

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню
