XSL Absolute (6.x-1.21) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Highlighted content
bo: ནང་དོན་མངོན་བསལ་ཅན

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ
