XSL Absolute (6.x-1.21) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Content bottom
es: Contenido inferior

en: First sidebar
es: Primera barra lateral

en: Second sidebar
es: Segunda barra lateral

en: Main menu
es: Menú principal

en: Navigation bar
es: Barra de navegación

en: Highlighted content
es: Contenido destacado

en: Secondary menu
es: Menú secundario
