XSL Absolute (6.x-1.21) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua
