XSL Absolute (6.x-1.21) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: First sidebar
fil: Unang baras sa gilid

en: Main menu
fil: Pangunahing menu

en: Secondary menu
fil: Pangalawang menu
