XSL Absolute (6.x-1.21) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Content top
fr: Haut de contenu

en: Content bottom
fr: Bas de contenu

en: First sidebar
fr: Première barre latérale

en: Second sidebar
fr: Seconde barre latérale

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Navigation bar
fr: Barre de navigation

en: Highlighted content
fr: Contenu surligné

en: Page closure
fr: Page de clôture

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire
