XSL Absolute (6.x-1.21) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Highlighted content
km: មាតិកា​ដែល​បាន​បន្លិច​

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង
