XSL Absolute (6.x-1.21) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Content top
pt: Topo do conteúdo

en: Content bottom
pt: Base do Conteúdo

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Second sidebar
pt: Segunda barra lateral

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Navigation bar
pt: Barra de navegação

en: Highlighted content
pt: Conteúdo destacado

en: Page closure
pt: Fechamento da página

en: Secondary menu
pt: Menu secundário
