XSL Absolute (6.x-1.21) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Navigation bar
sv: Navigeringsspalt

en: Highlighted content
sv: Framhävt innehåll

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny
