XSL Absolute (6.x-1.21) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Content bottom
id: konten bawah

en: First sidebar
id: Sidebar pertama

en: Main menu
id: Menu utama

en: Highlighted content
id: Konten tersorot

en: Secondary menu
id: Menu sekunder
