XSL Absolute (6.x-1.21) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Navigation bar
lt: Navigacijos juosta

en: Highlighted content
lt: Paryškintas turinys

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu
