XSL Absolute (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Highlighted content
tr: Vurgulanan içerik

en: Secondary menu
tr: İkincil menü
