XSL Absolute (6.x-1.11) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Navigation bar
uk: Панель навіґації

en: Highlighted content
uk: Підкреслені матеріали

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню
