XSPF Playlist (6.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Status
cs: Stav

en: none
cs: žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Media
cs: Média

en: Content settings
cs: Nastavení obsahu
