XSPF Playlist (6.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Status
fr: Statut

en: none
fr: aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Media
fr: Média

en: Display the node with standard node view.
fr: Afficher le nœud avec une vue de nœud standard.
