XSPF Playlist (6.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Media
he: מדיה

en: TODO
he: לביצוע

en: Display the node with standard node view.
he: הצג את פריט התוכן בהיבט הרגיל של פריט התוכן.
