XSPF Playlist (6.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: none
hu: nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Media
hu: Média

en: !name settings
hu: !name beállításai

en: Content settings
hu: Tartalom beállításai

en: Display the node with standard node view.
hu: Megjeleníti a tartalmat az általános tartalom nézettel.
