XSPF Playlist (6.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Status
ja: 状態

en: none
ja: なし

en: Settings
ja: 環境設定

en: Media
ja: メディア

en: Content settings
ja: コンテンツ設定

en: Display the node with standard node view.
ja: 通常の表示方法でノードを表示します。
