XSPF Playlist (6.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Media
lv: Mediju faili

en: Content settings
lv: Satura iestatījumi
