XSPF Playlist (6.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Status
ru: Состояние

en: none
ru: нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Media
ru: Мультимедиа

en: File type support
ru: Поддерживаемые типы файлов

en: Content settings
ru: Настройки содержимого

en: Playlist enabled
ru: Включить плей-лист

en: TODO
ru: План работы

en: Default playlist title
ru: Заголовок плей-листа по умолчанию

en: XSPF Playlist Settings
ru: XSPF Playlist

en: Display the node with standard node view.
ru: Показать материал в стандартном виде.
