XSPF Playlist (6.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Status
sk: Stav

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Media
sk: Médiá

en: Display the node with standard node view.
sk: Zobraziť uzol so štandardným pohľadom.
