XSPF Playlist (6.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: none
sv: ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Content settings
sv: Inställningar för innehåll

en: TODO
sv: Att göra

en: Display the node with standard node view.
sv: Visa noden med förvalda nodvisningen.
