XSPF Playlist (6.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: None
ar: لا يوجد

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Media
ar: ميديا
