XSPF Playlist (6.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Media
cs: Média
