XSPF Playlist (6.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Media
cy: Cyfryngau
