XSPF Playlist (6.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Media
el: Μέσα
